Kaarsen van natuurlijke sojawas
Onze kaarsen worden gemaakt van sojawas, een natuurlijk en gezond alternatief voor paraffine, een was die minstens elf verschillende gifstoffen achterlaat na het branden. De sojawas wordt gemaakt van sojabonen en bestaat uit volledig natuurlijke ingrediënten, en is daarmee volledig biologisch afbreekbaar, vegan en dierproefvrij.
Door gebruik van natuurlijke en plantaardige sojawas, kunnen vlekken eenvoudig verwijderd worden omdat de was oplosbaar is door gebruik van water en zeep. Ook tijdens het branden is onze sojawas milieuvriendelijk, onze kaarsen walmen minder en geven minder roet af. Er worden tijdens het branden geen gifstoffen verspreidt. Daarmee ben je vrij van de schadelijke bijwerkingen voor je gezondheid zoals zichtbare rook en het afstoten van roet, zoals dat bij paraffinekaarsen wel het geval is.
Naast de milieuvriendelijke voordelen zorgen onze kaarsen van sojawas voor een betere (geleidelijke) geurverspreiding. Onze kaarsen hebben een langere, directe en gelijkmatige geurverspreiding omdat de sojawas op een lagere temperatuur smelt, de essentiële oliën verbranden niet voordat je ze ruikt. Hierdoor kan de geur van onze essentiële geuroliën langer vastgehouden worden en heb je optimaal genot van onze heerlijke geurkaarsen. Daarnaast hebben onze kaarsen een langere brandtijd, ze branden tot 45% langer dan paraffinekaarsen.